LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
 MeklētMeklēt

piekare?

Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> Piekare/Transmisija
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
pheonix Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 13.06.2007 21:30    Tēma: piekare? Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Sveicināti! man paris jautājumi, ceru ka kāds zin. aizmugurejai piekarei man problemas, - atsperes, kas zin cik varetu tadas maksat? man ieteica panemt atsperes no bmw - 3. modelja, teica ka bus daudz letak un OK. talak jamaina - sailen bloki! cik tie maksaa?! es vel dzirdeju ka tos nevar atsevishkio nomanit, jamania kopā ar - ri4agu! tas ir tiesa? man ir galants 94 gada, dizleis - ja nu kas

Ceru ka kads kautko dzirdeja par shito shtelli un var palidzet !
Uz sākumu
Uz augšu
Saf Vīrietis
Moderators

2011 Outlander Nav norādīts

Atbildes: 1495
AtbildētAtbilde saņemta: 13.06.2007 21:42    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Nu sāc ar Karāts auto, te daļa tautas tur remontējas. Viņi piedāvā arī atjaunotus ričagus, kas būs lētāk. Varbūt kāds zinās pateikt cenu. Piem 2000. gada Galantam tikko mainiju priekšējo līko sviru (līdzīga ir arī 94.g Galantam), maksāja 30Ls+10Ls darbs, skaitās restaurētā. Gadu izvilks.
Kapēc atsperes jāmaina?
Uz sākumu
Uz augšu
pheonix Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 14.06.2007 5:41    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

A atsperes baigi vajas palika, kad man aizmugure sezh 3 cilveki,tad pakalja pa zemi gandriz velkas!
Uz sākumu
Uz augšu
Pako Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 10.04.2012 18:51    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Velejos uzzinat kur Latvija varetu dabut KYB AGX amortizatorus?? Varbūt kads ir tadus licis? Un ja ir varētu atsauksmes?? Doma likt eclipsei 2g
Uz sākumu
Uz augšu
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> Piekare/Transmisija Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Lapa 1 no 1

Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā