LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
 MeklētMeklēt

Где Мощь Двигателя 2.4 Gdi?

Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> Dzinējs/Ieplūde/Izplūde
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
rekitboy Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 29.03.2015 23:09    Tēma: Где Мощь Двигателя 2.4 Gdi? Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Предыстория: купил галанта 2.4 гди 2000г коробка ручка, с дефектом течи масла со всех щелей. Первая поездка показала что он ещe и плохо тянет. В общем было решено вытаскивать движок, вскрытие показало что не зря... .
По движку: заменены все прокладки, сальники, ремни, ролики, помпа, свечи, фильтра все, вкладыши шатунные, вычищен весь впуск со снятием и разбором гбц, клапана притёрты, заменено сцепление.
Установил движок, через месяц провернуло магнит на ДЗ, был приклеен на место по старым отметкам клея. Покатался ещё 2 месяца (зима), и выехал в первые на трассу....
Проблема: не тянет блин. мах скорость 170 км/час больше вообще никак. 50-65км/час на 3 передаче по городу вроде и нормально едет если воткнуть 4 передачу то тяжко уже едет, до 100 вроде хорошо разгоняется на первых двух передачах а дальше всё втыкаю 3 и вялый разгон, на обгон идти нет уверенности. Ощущение что не 150 лошадей а 80. в общем беда!
Метки ГРМ в порядке! Давление тнвд 50-53 бара, лямбда передняя заменена, расходомер воздуха ставил от другой которая едет изменений нет, в баке чисто, сетка на насосе чистая.
Подвывает насос в баке (ощущение как будто фонят динамики акустики) может ли умирающий насос в баке влиять? Катализатор вырезан, установлен пламегаситель.
Что может быть? Форсунки, ДЗ, педаль газа?
Uz sākumu
Uz augšu
kristy Sieviete

2000 Eclipse 3.0

Atbildes: 334
AtbildētAtbilde saņemta: 30.03.2015 16:13    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Kapec katalizatoru izgriezi bija sadrupis vai izdedzis?
rekitboy Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 30.03.2015 20:44    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Его кто-то до меня аккуратно выбил и оставил пустую банку, а я поставил пламегаситель.
Uz sākumu
Uz augšu
Saf Vīrietis
Moderators

2011 Outlander Nav norādīts

Atbildes: 1488
AtbildētAtbilde saņemta: 30.03.2015 20:51    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Kompresiju pamēriji cilindros?
rekitboy Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 30.03.2015 20:58    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Saf rakstīja:
Kompresiju pamēriji cilindros?

Нет не мерил, завтра померю но думаю проблема не там, так как когда снимал гбц на цилиндрах износа не увидел совсем, да и масло не ест.
И сколько должна быть? 14-15?
Uz sākumu
Uz augšu
Saf Vīrietis
Moderators

AtbildētAtbilde saņemta: 30.03.2015 22:29    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Kompresijai jābūt 1570kPa, minimums 1210kPa, maksimālā atšķirība starp cilindirem 100kPa.
Šeti: http://www.mitsubishiclub.lv/index.php?ind=downloads&op=entry_view&iden=11 ir manuālis, atver sadaļu Fuel, 4G64 dzinējam, un apakšsadaļu Trobleshouting, un vari pa soļiem pārbaudīt visus sensorus un devējus.

Sprauslas tīriji? Varbūt tur tā vaina, jo GDI dzinējiem ļot svarīga ir izsmidzinātās degvielas mākoņa ģeometriskā konfigurācija, ja sprauslas aizķepušas, tad nekā no tās zinātnes nesanāk....

Patēriņš normāls?

Bet man jau liekas ka 170km/h 15 gadus vecam autiņam ir ok, ja jaunam maksimums bija 200km/h. :roll:
rekitboy Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 30.03.2015 22:39    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Спасибо за ссылку! нет форсунки не трогал, тоже уже закрались подозрения по их поводу.
А на счет скорости я понимаю что у нас и ездить то негде на такой скорости, но это просто как показателй слабости. У меня был Honda Prelude 1992г 2.3 так она до 200 летела, а мах 217 было и на 160 нажав в пол вылетала, а галант уже упирается, помойму он до 200 тоже должен лететь?
Расход по городу 10.3 при спокойной езде, лёд сошёл стал глубже педальку утапливать расход до 15
Uz sākumu
Uz augšu
Saf Vīrietis
Moderators

AtbildētAtbilde saņemta: 30.03.2015 23:08    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Nu pamēri kompresiju, tad domā tālāk, pārbaudi sensoru darbību, ja viss ok, tad tīri sprauslas...
rekitboy Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 30.03.2015 23:27    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

У меня есть прибор bosch Kts, сравнивая все параметры что должно быть по Esitronic то всё в порядке.(я сам ремонтом авто занимаюсь, но исключительно дизель) и какой черт меня дернул взять gdi.
Ладно завтра померю компресию, буду искать дальше
Uz sākumu
Uz augšu
kristy Sieviete

2000 Eclipse 3.0

Atbildes: 334
AtbildētAtbilde saņemta: 31.03.2015 5:59    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Ir gadijies ka katalizatora gadali aizlido pa trubu un sasprust kur talak lidz ar to dumiem grutak tikt ara un no ta ari jaudas zudums.Ja ir iespejams novieno izputeju kautkur aiz jauna bundula ko ieliki un paprove izbraukt :)
rekitboy Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 31.03.2015 9:45    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Это тоже исключено, так как я перед выходными ставил "спортивную" прямую банку сзади, не помогло. И снял нафиг, "кровь из ушей" :-D
Uz sākumu
Uz augšu
rekitboy Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 31.03.2015 14:01    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Померил компресию во всех цилиндрах 16 бар, как у нового.
Uz sākumu
Uz augšu
Saf Vīrietis
Moderators

AtbildētAtbilde saņemta: 31.03.2015 18:28    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Nu tad atliek sprauslas, ja tiešām visi devēji strādā korekti. :[
rekitboy Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 31.03.2015 20:38    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Поставил б/у форсунки (был у меня такой мотор от донорской машины) и изменений никаких вообще. покатался на ходу с компьютером всё в адеквате давление топлива есть, дроссель открывается, воздух потребляет :-D температуры все показывает, но мля не едет! мож у КТС параметров мало, кроме Skandi где ещё можно хорошо продиагностировать, я уже не знаю куда бросаться, завтра на всякий случай перепроверю ГРМ, из датчиков непроверены остался только датчик детонации и коленвала, могут ли они так влиять?
Uz sākumu
Uz augšu
Saf Vīrietis
Moderators

AtbildētAtbilde saņemta: 31.03.2015 21:34    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Nu ja aizdedze pareiza, tad jau kloķenes devējs ir kārtībā.
Nu varbūt aizdzen uz kādu stendu un izmēri cik tad īsti ir tie zirgi, lai sirds mierīga! ;)
rekitboy Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 31.03.2015 21:57    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Может я могу тебе её пригнать и дать покататься, сам поймёшь о чём я говорю ;-) Не едет она...
Uz sākumu
Uz augšu
Saf Vīrietis
Moderators

AtbildētAtbilde saņemta: 01.04.2015 10:25    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Nu mēģini katru devēju pārbaudīt pēc instrukcijas. Vairumā gadijumu pietiek ar parastu voltmetru.
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> Dzinējs/Ieplūde/Izplūde Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Lapa 1 no 1

Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā