LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Outlander
 MeklētMeklēt

Galantam stūre paliek "cietāka"

Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> GALANT
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
JohnnyL Vīrietis

1997 Galant 2.5 V6

Atbildes: 164
AtbildētAtbilde saņemta: 19.05.2017 13:55    Tēma: Galantam stūre paliek "cietāka" Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Sveiki, jāatdzīvina nedaudz šis forumiņš atkal.

Nu tā, pagājušo gadu pārgāja pušu stūres pastiprinātāja šļutenīte pie motora kreisajā pusē, laikam viņa no alumīnija, norīvējoties gar korpusu. Vēl kādiem 3jiem esmu redzējis jau salabotu :P Izbraucu no sētas un hapcssss....negriežās stūre....viss iztecēja tur pat... iebraucu atpakaļ vai iestūmos.... sapirku visu nepieciešamo, saremontējām... nav pamanīta līdz šīm noplūde vairs, bet stūre kaut kā cietāka palikusi, nezinu vai tas ir saistīts, bet arī ja tā asi pagriež šad tad iečīkstās kaut kas--- īīīīīī :( Varbūt tas pats sūknītis iet uz beigām?

Man tā stūres sistēmas uzbūve pasveša, kas vēl varētu būt pie vainas? Kā atrast, kas ir vai iet uz beigām? Derēs jebkurš ieteikums :roll:

Jo esmu prasījis jau kādiem 3jiem meistariem, viens saka, ka viss ok, otrs , lai brauc kamēr iet, ko teica trešais vairs neatceros, bet tas nav svarīgi, man vajag risinājumu .... :?
Uz sākumu
Uz augšu
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> GALANT Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Lapa 1 no 1

Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā