LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
 MeklētMeklēt

Pajero problemas ar transmisiju

Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> Piekare/Transmisija
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
Didzis Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 24.12.2012 12:19    Tēma: Pajero problemas ar transmisiju Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Sveiki.
Esmu 2007. gada Mitsubishi Pajero Vagon ipasnieks. automats, 3.2 dizelis. nopraukums 84000
Problema tada, ka , bija vajadziba ieslegt priekspiedzinu, kaa arii tai saucamajaa paleelinaatajaa....nu iisi sakot sasleedzu visos robos un izvilku vienu masiinu no graavja...teiksim taa..... peectam....sleedzot atpakal uz pakalas piedzinu, man panelii kur vajadzeetu degt lampinaam kas apziimee pakalu piedzinu, taa vietaa iedegaas videejaa dzeltrenaa lampina....
Meeginot sleegt priekspiedzinu, nekas nemainaas, deg taa pati videejaa lampina un liekas ka mans dzips ir palicis tikai ar pakalas piedzinu..... :( :( :( Turklaat peec kaada laicina braucot, man iedegaas pretsliides lampina un ASC.........Pakonsulteejoties ar draugiem , noneemu akumulatora klemmmes uz laicinu, varbuut peec tam viss saies savaas vietaas, bet nekaa.....atliekot klemmes atpakal viss pa vecam........vienu vaardu sakot , no dzipa ir palicis tikai nosaukums.........Varbuut kaadam ir bijusas liidziigas probleemas......cik nopietni tas ir.....kaa risinaat un tml???????? :cry:
Uz sākumu
Uz augšu
kristy Sieviete

2000 Eclipse 3.0

Atbildes: 335
AtbildētAtbilde saņemta: 24.12.2012 15:36    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Meklē servisu kur var pieslēkt pie kompja un pie tāda kas var nolasīt kļūdas no karbas .Lētākā variantā kāds dačiks nogļukoja un iemeta kļūdu un pietiks to nodzēst lai atkal viss strādātu :)
Didzis Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 28.12.2012 9:41    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Sveicienins atkal.....
Taa kaa pats patreiz atrodos Valmieras apkaartnee, tad meeginaaju seit aptaujaat spicaakos calus, (auto elektrikus)....diemzeel visi mani ar visu manu vainu taa saciit atsuva.... :( teica ka vini , ja labaakajaa gadiijumaa to vainu ar saviem kompjiem var apskatiit, tad nu kautko atrisinaat pilniigi nekaadas iespeejas...... nu un ieteica man doties vien uz Skandi centru Riigaa.....taa kaa esmu jau pieteicies tur 3.janvaarii...tad redzees kaa ies...... trakaakais jau ka tik taa braucot kautko vairaak nesacakareeju??? un laagaa pabraukt jau arii nevaru...ja jau melns asfalts tad ok, bet ja ledus.... :? :cry:
Uz sākumu
Uz augšu
Bacardi Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 10.01.2013 19:40    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Kas tad iisti bija par vainu???
Uz sākumu
Uz augšu
Didzis Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 11.01.2013 15:18    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Sveiki sveiki......Biju aizlaidis uz "Skandi auto" ....sie pielika pie sava kompja, un rezultaataa izraadiijaas, ka(cik nu es sapratu) kaarbaa nobirusi divi kautkaadi sleedziisi, kuri diemzeel nebija arii uz vietas.....jaapasuuta un peec meenesa buutu klaat....Jautaaju kaa tad taa, kaapeec vini taa nobeigusies....? Nu viens no iemesliem esot ka es maz braukaaju un tikpat kaa nemaz nesleedzeleeju tos pazeminaatos un tml.(pats esmu patreiz aarzemees un ar masiinu naakas tagad pabraukt diezgan reti - vina praktiski staav, un kaa jau ziniet staaveesana masiinai par labu nenaak :(:()rezultaataa tie sleedziisi ieseedusies un nedarbojas.....taapat naacaas pakaleejaam bremzeem suportu labot, kas arii no taas pasas staaveesanas bija ieruuseejis un laagaa nedarbojaas......taa luuk.....nu nekas sarunaajaam ka kad buusu vasaraa Latvijaa, tad taisiisu kaarteejo apkopi un mainiisim tos sleedziisus un tml.....domaaju arii uztaisiit to pretruusas pasaakumu visai masiinai ar to "krown" (www.krown.lv). Taa kaa, ja ir masiina, tad ar vinu ir jaamin.....
Uz sākumu
Uz augšu
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> Piekare/Transmisija Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Lapa 1 no 1

Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā