LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
 MeklētMeklēt

galant iekšējie pusasu gali

Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> Piekare/Transmisija
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
Andzha Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 10.08.2016 9:13    Tēma: galant iekšējie pusasu gali Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Sveiki. Man ir 98.g. 2.5 galants ar mehānisko kārbu. Kāds nezin vai man der iekšējie pusasu gali (tripoīdi) no citiem galantiem ar citiem motoru tilpumiem? Manuālī skatījos, it kā visiem pusasis vienādas.
Uz sākumu
Uz augšu
Saf Vīrietis
Moderators

2011 Outlander Nav norādīts

Atbildes: 1495
AtbildētAtbilde saņemta: 10.08.2016 21:18    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Pēc detaļu kataloga arī izskatās, ka pusasis visiem vienādas.
Andzha Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 10.08.2016 23:02    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Kur var apskatīt detaļu katalogu?
Uz sākumu
Uz augšu
Saf Vīrietis
Moderators

2011 Outlander Nav norādīts

Atbildes: 1495
AtbildētAtbilde saņemta: 11.08.2016 21:25    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Es skatos www.autospares.lv
Uggga Vīrietis
īpašnieks

2004 Outlander 2.4

Atbildes: 4036
AtbildētAtbilde saņemta: 13.08.2016 14:12    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Es gan neesmu pārliecināts, ka der no citiem motoriem. Kad zaļo tirgoju daļās, bija šeit tāds lietotājs chezz, viņš 2.0 motoram bija paņēmis pusasis no 2.5 un īsti nederēja, jo par kaut kādām desmitdaļām bija cits diametrs, tāpēc toreiz paņēma no mana tāda paša 2.0 motora.
Uz sākumu
Uz augšu
Ericsson Vīrietis

2002 Galant 2.5 VR4

Atbildes: 461
AtbildētAtbilde saņemta: 18.08.2016 7:18    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Katram dzinējam savs iekšējais pusass gals.
Andzha Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 30.08.2016 22:13    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Problēma tāda, ka iekšējās granātas neražo analogas. Ir tikai oriģinālās un ar visām pusasīm. Kāds varbūt ir izpētījis vai der no kāda cita autiņa jaunas analogas? Galantiem automātiem un manuāļiem vienādas pusasis?
Uz sākumu
Uz augšu
Ericsson Vīrietis

2002 Galant 2.5 VR4

Atbildes: 461
AtbildētAtbilde saņemta: 01.09.2016 21:45    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Varu piedāvāt lietotas. 30eur/gab
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> Piekare/Transmisija Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Lapa 1 no 1

Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā