LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
Jaunumi

Jaunumi->Auto jaunumi   
Eiropā pārdoti jau 100 000 Mitsubishi Outlander PHEV

Četrus gadus pēc Mitsubishi Outlander PHEV tehno-flagmaņa mazumtirdzniecības uzsākšanas Eiropā* - 2013. gada 21. oktobrī - Mitsubishi Motors korporācija (MMC) var lepoties ar šajā reģionā nozīmīgu pārdotohibrīda automobiļu skaitu - 100 000. 
Lai arī sākotnēji Outlander PHEV tirdzniecība bija plānota tikai dažos Eiropas tirgos, kā, piemēram, Nīderlandē, Skandināvijā un citur, tas ātri pierādīja savu nozīmīgumu, ieviešot vēl neredzētu dimensiju šī reģiona SUV segmentā. Līdz 2015. gada novembrim Eiropā tika pārdoti 50 000 Outlander PHEV automobiļu, un tas šajā reģionā ieguva 2015., 2016. un 2017*. gada pārdotākā hibrīda auto titulu savā segmentā.   
 
Neskatoties uz aizvien pieaugušo konkurenci šajā inovatīvajā auto segmentā, Outlander PHEV p ...


Iesūtija: Kurou, Pirmdiena, 29.01.2018 17:20, 0 komentāri
Jaunais Mitsubishi Eclipse Cross jau ceļā uz Eiropu

18867661_600

Mitsubishi Motors informē, ka ir izsūtījusi Eiropas valstīm jauno, mazo apvidus jeb SUV automobili - Eclipse Cross. Atzinīgi novērtēts jau vairāk nekā 80 pasaules valstīs, tostarp, Austrālijā, Ziemeļamerikā un Japānā, tagad tas debitēs arī Eiropā. Plānots, ka pavisam 50 000 Eclipse Cross automobiļu nonāks Eiropā no šā gada decembra līdz 2018.gada 31.martam.

Ražots Mitsubishi Motors rūpnīcā Japānas pilsētā Okazaki, jaunais Eclipse Cross lieliski papildina jau esošo Mitsubishi SUV līniju, kurā ietilpst ASX, Outlander un tehnoloģijām bagātais Outlander PHEV.

Jaunās paaudzes Eclipse Cross SUV automobili raksturo ass kupejas izskats un augsti novērtētā Mitsubishi Motors SUV & 4WD pieredze.


# # #
Eclipse Cross specifikācija:

  • Dimensijas (L x W x H, mm): 4405 x 1805 x 1685
  • Motors: 1.5 L iesmidzināša ...


Iesūtija: Kurou, Ceturtdiena, 05.10.2017 13:26, 0 komentāri
Dakāras rallija posmā “Baja Portalagre 500” Mitsubishi Motors piedalīsies ar Outlander PHEV

20150630_1_200Mitsubishi Motors korporācija (MMC) sagatavojusi Outlander PHEV hibrīda sistēmas automobili, kurš būs paredzēts Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) pasaules kausa izcīņas rallija posmam "Baja Portalagre 500", kurš šogad norisināsies Portugāles austrumu daļā no 22. līdz 24. oktobrim. Šajā rallija posmā Outlander PHEV būs vienīgais pilnpiedziņas apvidus automobilis ar diviem elektromotoriem. MMC, piedaloties rallijā ar šāda veida automobili, iecerējusi popularizēt pilnpiedziņas automobiļu hibrīda sistēmas tehnoloģiju.

Outlander PHEV rallija automobilis darbosies ar sērijveida modeļa ražoto bateriju, kas ir "plug-in" hibrīda sistēmas tehnoloģija, bet ar nelielām modifikācijām tās struktūrā - lielākas kapacitātes un jaudas sasniegšanai. Tāpat tas ir ar augstāku klīrensu, garāku balstiekārtu un lielāka diametra rallija riepām. Pastiprin ...


Iesūtija: martinsb, Otrdiena, 30.06.2015 14:17, 0 komentāri
Mitsubishi Motors atklājis jaunu, daudzfunkcionālu izmēģinājuma poligonu Taizemē

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) šī gada 8. maijā atklājis jaunu, daudzfunkcionālu izmēģinājuma poligonu Taizemē ar mērķi attīstīt automobiļu kvalitāti un konkurētspēju tirgū. Jaunais poligons tiks izmantots, lai veiktu kvalitatīvas verifikācijas pārbaudes jaunajiem produktiem, pirms tie nonāk tirdzniecībā.
Mitsubishi Motors piederošais meitas uzņēmums Mitsubishi Motors Taizeme (MMTh) šajā rūpnīcā veiks pētniecības un ražošanas funkcijas, kas tieši saistītas ar automobiļu ražošanas iekārtām.

Izmēģinājuma poligonā atrodas daudzfunkcionāls izmēģinājuma poligons ar trokšņu un vibrācijas testēšanas segumu, testu datu analītiskās apstrādes centrs, 1 500m garš izmēģinājuma trases ovāls un servisa parks.
Tas atrodas Chonburi, Taizemē, un tā kopējā platība ir 152 000 m2.

...


Iesūtija: Kurou, Otrdiena, 12.05.2015 11:15, 0 komentāri
Autošovā Ženēva 2013 tiks prezentēti jaunie Mitsubishi GR-HEV un CA-MieV koncepti

Autošovā Ženēva 2013 tiks prezentēti jaunie Mitsubishi GR-HEV un CA-MieV konceptiMitsubishi vēlās papildināt savu auto paleti ar vēl diviem jauniem hibrīd auto.

GR-HEV (Grand Runner Hybrid Electric Vehicle) jeb Sport Utility Hybrid Truck kurš tiks aprīkots ar tādu pašu dīzeļ-hibrīd tehnoloģiju kā Outlander PHEV. Standart dīzeļ degvielas dzinējs papildināts ar elektor dzinēju. GR-HEV arī tiks aprikots ar full-time 4WD technology un S-AVC sistēmu. Mitsubishi to raksturo kā izturīgu, skaistu un smalku.

CA-Miev. Šis būs turpinājums jau esošajam I-MIev, Tikai daudz uzlabotāks un simpātiskāks un ar jaunam tehnoloģijam. Šis koncepts solās būt arī 100% elektrisks un ar vienu uzlādi spēs veikt līdz pat 300km.


 

 


Iesūtija: Fuse, Ceturtdiena, 21.02.2013 22:54, 0 komentāri

Mitsubishi apstiprina EVO X pēcteča izlaišanu

201103231Lai gan iepriekš izskanējusi informācija, ka EVO X būs pēdējais no sportisko Lancer saimes, Mitsubishi apstiprinājuši, ka savus plānus tomēr nedaudz mainījuši un modelim būs pēctecis, tiesa, nedaudz citādāks.

Kā raksta britu izdevums Autocar, par kompānijas globālo produktu izstrādi atbildīgā persona - Gaju Eusegi - Ženēvas auto izstādē atklājis: "Lai arī joprojām ir pieprasījums pēc tādiem auto kā EVO X, mums ir jāapstājas, jo ir notikusi politikas maiņa par labu elektromobiļiem."

Saprotams, ka daudzu rallija un EVO fanu vidū nākotne ar sportiskiem Mitsubishi, kas brauc ar elektrību, nav laba nākotne, kā dēļ kompānijas prezidents Osamu Masuko nācis klajā ar skaidrojumiem, kas jau izklausās krietni vien cerīgāk.

Tie liek saprast, ka EVO XI būs, tiesa, tā arhitektūra un tehnika būs atkarīga no tā brīža vides aizsardzības noteikumiem un situācija ...


Iesūtija: martinsb, Trešdiena, 23.03.2011 11:07, 1 komentāri
EVO X GSR Premium edition

evo_gsr_premium_edition_1Mitsubishi motors ir atsvaidzinājuši Japānas tirgum domātā Lancer Evolution X ārieni, piešķirot tam standarta versijā:

Virsbūve: druknākas sānu uzlikas un vieglākas plastmasas priekšējo bamperi – 1,5 kg vieglāku nekā līdzšinējo. jauni pretmiglas lukturi un 18 collu BBS riteņu diski.

Interjers: Starp spidometru un apgriezienu mērītāju atrodas jauns, krāsains LCD ekrāns. Rockford Fosgate multimediju sistēma ar 9 skaļruņiem, subūferi, iebūvētu navigāciju un 30Gb cieto disku. Arī salona apdarē veikti uzlabojumi – salona ādas apdare, arī trokšņu izolācija ir kļuvusi labāka.

Piekarē ir Bilstein sporta amortizatori.

Dzinējs: 2,5 litrīgajam dzinējam jauda, pateicoties jaunajai programmatūrai, no 280 ZS ir pacelta līdz 3 ...


Iesūtija: Kurou, Sestdiena, 26.02.2011 23:09, 0 komentāri
A Colt, Colt Christmas

colt_2_400Japāņu autoražotājs Mitsubishi 2012. gadā pārstāj Mitsubishi Colt ražošanu.

Šī ir slikta ziņa NedCar automobiļu fabrikas strādniekiem un auto piekritējiem. NedCar pilnībā pieder Mitsubishi. Mitsubishi Colt ir 80% no produkcijas, un ir galvenais modelis NedCar.

Pie Mitsubishi Colt ražõšanas ir nodarbināti 1500 cilvēku.

Pirmais Mitsubishi Colt nonāca no konvejera 1962 gadā un 48gadu laika tika saražotas 8 paaudzes.

...


Iesūtija: Fuse, Trešdiena, 22.12.2010 19:54, 7 komentāri
Jaunais Mitsubishi Evolution XI ????

Neliels ieskats jaunajā EVO XI, kurš būs aprīkots ar 2.0l 291hp Mivec dzinēju + 63hp elektro dzinēju (tādu pašu ar kuru ir aprīkots iMiev) līdz ar to kopēja jauda sasniedz 350Hp. Jaunais Evo būs vēl atrāks un vēl ekonomiskāks. 

 

...


Iesūtija: Fuse, Otrdiena, 21.09.2010 20:47, 3 komentāri
Ralliart pārtrauks darbu

mitsubishiralliart_400M GmbH, AMG un Ralliart ir trīs auto ražotāju sporta nodaļas, kas nodarbojas ar lieljaudas automobiļu sagatavošanu. No tām gan paliks tikai divas, jo Ralliart vadība paziņojusi, ka darbību pārtrauks.

Pasaules ekonomika pamazām atlabst un daudzviet jau sāk spīdēt pa saules stariņam, taču lielās dižķibeles sekas ir jūtamas joprojām. Pēc straujā jauno auto pārdošanas apjoma krituma japāņu kompānija Mitsubishi paziņoja, ka vairs nestartēts Dakāras rallijreidā, kur pēdējos gados bija stabila līdere, bet tagad kompānijas sporta nodaļa Ralliart paziņojusi, ka vispār pārtrauks darbību.

Tomēr tas nenozīmē, ka pēc 1.aprīļa vairs nebūs pieejami Ralliart izstrādājumi. Uzņēmuma prezidenta Masao Taguči paziņojumā minēts, ka Ralliart vairs nesniegs atbalstu klientiem no motoru sporta, kā arī neveiks jaunu produktu izpēti, iz ...


Iesūtija: Fuse, Piektdiena, 12.03.2010 13:40, 0 komentāri
Jaunais Mitsubishi Outlander

out10pglgprevex3enus_400Mitsubishi krosovers iemantojis tieši tādu pašu radiatora resti, kāda redzama uz kareivīgajiem Mitsubishi Evolution un Ralliart. Sākumā šis modelis bija izgatavots pēc iespējas līdzīgāks īstenajam apvidniekam Pajero, taču viss plūst un mainās – arī Outlander imidžs.

VIDEO

Ziņas avots: WWW.TVNET.LV

  ...


Iesūtija: Fuse, Svētdiena, 21.02.2010 09:44, 1 komentāri
Ko čempions domā par Lancer Ralliart?

mitsubishilancersportbackralliart_400Latvijas autorallija čempionāta dalībnieks, kurš līdz šim jau izcīnījis piecus čempiona titulus, Aivis Egle, vērtē Mitsubishi Lancer Sportback Ralliart automobili.

Lancer Ralliart savā ziņā var saukt par apgraizītiem EVO - ar līdzvērtīgi agresīvu dizainu, spēcīgu motoru un pilnpiedziņu ar aktīvu centrālo diferenciāli, kā arī lielisku vadāmību, tiesa gan, ne tik izcilu kā rallija monstram Evo, kam paredzētas virkne speciālu palīgsistēmu. Motora izteikti dzirdamā dziesma pati mudina ar stūri un pedāļiem rīkoties aktīvāk, taču tikpat labi var nogurdināt ilgstošā ceļa posmā.

Ko par šo auto, kam ir 240 zirgspēku turbo motors un divsajūgu pārnesumkārba ar pārslēgiem pie stūres, saka pieckārtējais Latvijas čempions autorallijā Aivis Egle? Vai auto ir ne tikai jau ...


Iesūtija: Fuse, Trešdiena, 03.02.2010 12:26, 3 komentāri
Gada elektromobilis 2009-Mitsubishi i-MiEV

Mitsubishi Motors elektromobilis i-MiEV auto šova GreenFleet ( videi draudzīgu automobiļu izstāde) ietvaros ir ieguvis titulu „Gada elektromobilis 2009"-tas ir kārtējais i-MiEV sasniegums tā ceļā uz ilgi gaidīto debiju Eiropā 2010.gada beigās.

Mitsubishi i-MiEV tika slavēts par praktiskumu, ar vienu uzlādi veicamo attālumu un baterijas uzlādes laiku, kā arī par ekspluatācijas vienkāršību.
Pirms debijas visā Eiropā 2010.gadā, pirmie 25 i-MiEV jau 2009.gada novembrī nonāks Lielbritānijā, kur tie piedalīsies īpašā testu programmā, kas veltīta ļoti zemu izmešu transportlīdzekļiem.


...


Iesūtija: Fuse, Ceturtdiena, 03.12.2009 16:48, 0 komentāri
Oficiāli paziņo par mazā Outlander ražošanu

01_250_400Mitsubishi Motors Corporation šodien oficiāli izplatījusi ziņu, ka plāno masveida ražošanā laist jaunu kompaktklases krosoveru. Paziņojumam pievienota arī gaidāmā auto dizaina skice.

Automobilis tiks būvēts uz labi zināmā konceptauto 2007 Concept-cX bāzes. Sagaidāms, ka mazumtirdzniecībā Japānā tas nonāks 2010.gada februārī.

Šis Mitsubishi kompānijai ir ļoti svarīgais automobilis, kas iezīmē kompānijas stratēģijas maiņu, pārorientējot ražošanu uz videi draudzīgākām pasažieru automašīnām un krosoveriem (i-MiEV, Colt, Lancer, Grandis, Outlander, jaunais kompaktais krosovers), tajā pašā laikā saglabājot savas pozīcijas arī "autentisko" apvidus automašīnu segmentā (Pajero, L200). ...


Iesūtija: Fuse, Ceturtdiena, 29.10.2009 16:46, 2 komentāri
Apple, Sony un Mitsubishi radīs kopīgu automobili

 Nepilnu gadu atpakaļ, leģendārā automobiļa McLaren F1 radītājs Gordons Murejs (Gordon Murray), plašākai publikai pavēstīja par plāniem uzsākt pilsētas mazlitrāžas automobiļa T25  izstrādāšanu.

Uzreiz pēc šī paziņojuma, kā vēsta Gordons Murejs uz viņa kompāniju  sāka plūst vēstuļu straume no daudziem starptautiskiem uzņēmumiem, kuri izrādīja milzu interesi, kā arī centienus iegūt licenci gan uz pašu auto, gan uz ražošanas un finanšu metodi iStream, tādējādi iegūstot pilnas franšīzes tiesības.

No 20 kompānijām, kuras vērsušās pie Mureja ar šādiem piedāvājumiem tikai septiņas nodarbojas ar automobiļu ražošanu, un idejas autors apstiprina šobrīd presē izskanējušās baumas par to, ka ļoti drīzā nākotnē uz ielām redzēsim divu pasaulē pazīstamu brendu Apple un Sony automa&scar ...


Iesūtija: Napka, Ceturtdiena, 27.08.2009 21:48, 1 komentāri
 3 Lapas 1 2 3