LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
Jaunumi

Jaunumi->Auto jaunumi->"Lancer" piecu durvju hečbekam būs lieljaudas versija   
"Lancer" piecu durvju hečbekam būs lieljaudas versija
 Gada vidū "Mitsubishi" paziņoja, ka izlaidīs 2008. modeļu gada "Lancer" piecu durvju hečbeka versiju, kas koncepta "Lancer Sportback" veidolā tika prezentēta pirms diviem gadiem Frankfurtes auto šovā. Tagad industrijas aizkulisēs klīst runas, ka hečbekam varētu būt arī "Ralliart" versija.

Runā, ka "Mitsubishi" inženieri "Lancer Ralliart" piecu durvju versijai esot paredzējuši uzstādīt 260 zirgspēku turbo dzinēju un pastāvīgās pilnpiedziņas sistēmu no "Lancer EVO IX".

Kompānijas informācija liecina, ka standarta hečbeks, kura dizains ar tā kupejas profilu pārņemts no 2005. gada konceptautomobiļa, galvenokārt tieko veidots, lai apmierinātu eiropiešu vajadzības, jo starp mums šāda tipa automobiļi esot ļoti populāri.

Tādēļ varam gaidīt, ka "Lancer Ralliart" lielā mērā atgādinās attēlos redzamo konceptauto, tiesa, ar nedaudz piezemētākām priekšējās un aizmugurējās daļas dizaina niansēm.

Dīleru salonos auto nonākšot kā 2009.gada modelis neilgi pēc "Lancer Evolution", kura nosaukumā vairs nefigurē romiešu cipars paaudzes apzīmēšanai.
Resurss: www.tvnet.lv


Iesūtija: Snukzz, Ceturtdiena, 29.11.2007 08:22
4 komentāri
Janna
30.11.2007
Atkarībā, kur Tu sēdēsi?? Bet vari sēdēt arī aizmugurē un stūri Tev atradīšu ko iedot paturēt rokās ....
SASPERjods
30.11.2007
Stūre būs manā vai pasažiera pusē?
Janna
29.11.2007
Šitais ir manējais
Žēl, ka tik ilgi jāgaida ....
SASPERjods
29.11.2007
man rozā brilles