LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
Jaunumi

Jaunumi->Auto jaunumi->Prototype S - jeb Lancer Sportback   
Prototype S - jeb Lancer Sportback
 Pirms aptuveni mēneša gaidāmās Ženēvas auto izstādes sakarā ziņojām par "Prototype S" - konceptauto, kuru savā stendā prezentēs "Mitsubishi".

Toreiz līdz ar dažiem tehniskajiem datiem bija pieejamas tikai dizaina skices, bet nu globālajā tīmeklī ieklīduši arī taustāma automobiļa attēli.

No dizaina viedokļa "Prototype S" raksturo "Lancer Ralliart" dusmīgā seja ar ventilācijas atverēm motora pārsegā, izstiepta hečbeka siluets, ko raksturo arī nosaukums "Sportback", un sportisks aizmugurējās daļas dizains, kur centrālie elementi ir svaiga dizaina lukturu bloki, prāva izmēra spoilers uz jumta maliņas un divas izpūtēja caurules abpus bamperā iestrādātajam aerodinamiskajam difuzoram; kopumā ņemot, auto ir ļoti līdzīgs jaunākās paaudzes "Subaru Impreza WRX/WRX STI" piecu durvju hečbekam, ar kuru "Lancer Sportback" konkurēs, kad nonāks sērijveida ražošanā.

Tehnikas ziņā nekādu jaunumu nav - Ženēvas izstādē redzamais auto - "Prototype S" - būs aprīkots ar 2 litru turbomotoru, kurš attīsta 240 ZS un 343 Nm, kas caur sešu pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu tiek novadīti pastāvīgās pilnpiedziņas sistēmai.
Resurss: tvnet.lv/autoIesūtija: Snukzz, Pirmdiena, 25.02.2008 09:21
3 komentāri
ZzigizZ
27.02.2008

Tie priekšā ir miglinieki?
Tas ir kas jauns dizaina ziņā!
deviant
26.02.2008
labs. Par tādu jau var arī domāt..
SASPERjods
25.02.2008
paigaidām nepatīk!