LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
Jaunumi

Jaunumi->Auto jaunumi   
Mitsubishi automašīnas Frankfurtē

Jaunais LancerPublicēts Mitsubishi modeļu saraksts, kuri tiks izrādīti Frankfurtē. Līdzās protitipiem un "konceptkāriem", tiks izrādīti arī modeļu klāsts, kurš pamatā tiek piedāvāts Eiropas tirgum.
Gaidāmajā, 62. Starptautiskāja Frankfurtes Motoru Šovā, kurš notisināsies no 15. līdz 23. septembrim, Mitsubishi gatavojas prezentēt jauno Lancer paaudzi eiropas tirgum.
Kā jau zināms, jaunais Lancer modelis jau tiek piedāvāts ASV, Krievijā, Japānā (Japānas tirgū modelis saucas Galant-Fortis), un jau ir ieguvis atzinību kā sportisks vidējās klases sedans, kuram ir ļoti sabalancētas gaitas īpašības.
Jaunie Lancer modeļi tiks aprīkoti ar 1.8l DOHC MIVEC benzīna dzinējiem kuru jauda ir 105kw (143zs), 2.0l turbodīzeli, kura jauda ir 103kw (140zs) un 1.5 DOHC MIVEC benzīna dzinējiem kurš attīsta 80kw (109zs). Jaunajam Lanc ...


Iesūtija: Snukzz, Pirmdiena, 03.09.2007 11:02, 3 komentāri
Pirmais jaunās paudzes Lancers jau Latvijā!


Šodien dažiem šejienes tusētājiem izdevās klātienē apskatīt un aptaustīt jauno Mitsubishi Lancer! Auto atceļojis no ASV, jo pašlaik tas ir vienigais reģions kur to var iegādāties.
Šis auto, pēc laimīgā īpašnieka vārdiem, ir ar GTS CVT aprīkojumu paketi, un tā aptuvenā cena, nokārtojot visas formalitātes Latvijā, varētu būt ~26000Eur. Zem haubes paslēpts 2.0L MIVEC, 152 zsp. dzinējs ar sešpakāpju variātoru.
Mani subjektīvie iespaidi: ļoti patīk dizains, dabā tas izs ...


Iesūtija: Saf, Pirmdiena, 16.07.2007 20:17, 1 komentāri
GALANT FORTIS un LANCER EVOLUTION X 4WD

Fortis Mitsubishi Motors publisko divu jaunāko modeļu nosaukumus, kas būs pieejami Japānas tirgū jau šī gada rudenī: “GALANT FORTIS” sedans un “LANCER EVOLUTION X” augstas veiktspējas pilnpiedziņas 4WD sedans.
Mitsubishi Motors Corporation vadība izplatījusi oficiālu informāciju par divu jaunu modeļu nosaukumiem. Lancer, kas ASV tirgū pazīstams tieši ar šādu nosaukumu, realizācijai Japānas tirgū tiks pārdēvēts par “GALANT FORTIS”. Tāpat nosaukums tiek mainīts arī Mitsubishi augstas klases 4WD rallij ...


Iesūtija: Saf, Trešdiena, 06.06.2007 15:26, 7 komentāri
 4 Lapas 1 2 3 4