LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
Jaunumi

Jaunumi->Auto jaunumi->Mitsubishi apstiprina EVO X pēcteča izlaišanu   
Mitsubishi apstiprina EVO X pēcteča izlaišanu
201103231Lai gan iepriekš izskanējusi informācija, ka EVO X būs pēdējais no sportisko Lancer saimes, Mitsubishi apstiprinājuši, ka savus plānus tomēr nedaudz mainījuši un modelim būs pēctecis, tiesa, nedaudz citādāks.

Kā raksta britu izdevums Autocar, par kompānijas globālo produktu izstrādi atbildīgā persona - Gaju Eusegi - Ženēvas auto izstādē atklājis: "Lai arī joprojām ir pieprasījums pēc tādiem auto kā EVO X, mums ir jāapstājas, jo ir notikusi politikas maiņa par labu elektromobiļiem."

Saprotams, ka daudzu rallija un EVO fanu vidū nākotne ar sportiskiem Mitsubishi, kas brauc ar elektrību, nav laba nākotne, kā dēļ kompānijas prezidents Osamu Masuko nācis klajā ar skaidrojumiem, kas jau izklausās krietni vien cerīgāk.

Tie liek saprast, ka EVO XI būs, tiesa, tā arhitektūra un tehnika būs atkarīga no tā brīža vides aizsardzības noteikumiem un situācijas tirgū. Faktiski tas nozīmē, ka netiks turpināts līdzšinējais EVO evolūcijas virziens - modeļa attīstība tiks ievirzīta citā gultnē.

Nekādas konkrētas informācijas par EVO attīstības virzienu gan pagaidām netiek minētas, taču Autocar lēš, ka šajā gadījumā Mitsubishi vadība runā par dīzeļhibrīdtehnoloģiju izmantošanu.
201103232_400

© TVNETIesūtija: martinsb, Trešdiena, 23.03.2011 11:07
1 komentāri
Paupe
24.03.2011